Akce 2024

CESTOVATELSKÉ VYPRÁVĚNÍ JENÍKA MRÁZE – ISLAND DO TŘETICE A NAPOSLEDY?

únorové RANDE S KNIHOU
NASLEPO
 

Máte odvahu vyzkoušet něco nového?
Od 14. února svátku všech zamilovaných si odvážní čtenáři v naší knihovně mohou vybrat svého „knižního partnera“ naslepo. 
Námi vybrané knihy pro vás zabalíme do balícího papíru, na obálku napíšeme pouze jednu větu z knihy a vy až doma zjistíte, kterou jste si vybrali. A tak se může stát, že i když celý život čtete třeba jen detektivky nebo romány pro ženy, domů si přinesete historický román, životopis nebo cestopis …
Dáte těm neznámým knížkám šanci? Třeba si řeknete, že rozšíření knižních obzorů vůbec není na škodu a že pak někdy v budoucnu sami od sebe zabrousíte i k jiným regálům nebo se vrátíte ke svým čtenářským zvyklostem … Všechno je možné.

AŤ VÁM TO první KNIŽNÍ RANDE VYJDE!
PS: Nepadnete-li si do oka, můžete knihu bez obav a výčitek vrátit 😊

PUZZLE SWAP aneb VÝMĚNA PUZZLE před knihovnou

Vyměň si puzzle které už si poskládal a vezmi si za ně jiné.
Také rádi skládáte puzzle a doma se Vám tak hromadí krabice dalších a dalších motivů nebo už jste z některých „vyrostli“?  Několikrát je po sobě poskládáte a za chvíli, abyste kupovali další a to se vám z různých důvodů nechce?
Není nic jednoduššího než přijít do naší knihovny a vyměnit starý motiv za nový. Puzzle  najdeme v regálku před vstupem do knihovny.
A ještě jedna prosba. Když se ti dílek někam zakutálí  a nenajdeš ho. Prosím, napiš to na lísteček a vlož do krabice, ať ho další skládající nehledá 🙂
Přejeme hezké skládání.